Serwis Apple Katowice

Naprawa urządzeń Apple bez wychodzenia z domu

Żyjemy w czasach kiedy takie urządzenia jak notebook, tablet i smartfon są podstawowym narzędziem w pracy i w domu. Obecnie osoby, które nie posiadają prywatnego telefonu komórkowego czy komputera przenośnego z podpięciem do Internetu stają się rzadkością. Ogromny postęp w ostatnich latach oraz wzrost popularności usług na żądanie (ang. on demand) spowodowały, że obecne smartfony mają mało wspólnego z telefonami z przed kilku lat.

Jednym z liderów na rynku nowych technologii jest Apple, który od wielu lat wytycza nowe kierunki rozwoju jak również wprowadza produkty, które stają się ikonami naszych czasów. Kolejna generacja telefonów iPhone, iPad czy MacBooków wprowadza nowe, bardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne. Każda kolejna generacja wprowadza większą integrację elementów elektronicznych oraz ich miniaturyzację, co powoduje, że naprawa we własnym zakresie staje się niemożliwa lub bardzo problematyczna i nie gwarantuje sukcesu, że wszystko będzie działać.

Jeśli przytrafi się nam sytuacja i nasz iPhone lub MacBook odmówi współpracy będziemy musieli udać się od serwisu. Niewiele osób wie, że naprawa takich elementów jak wymiana zbitej szybki, wymiana baterii, wymiana ekranu czy gniazd można zlecić profesjonalnemu serwisowi – bez wychodzenia z domu czy biura. Jednym z takich serwisów, które oferują naprawę Apple bez wychodzenia z domu jest i-Heaven z siedzibą w Katowicach.

Wystarczy odwiedzić stronę serwisu i wypełniając prosty formularz zamówić kuriera w trybie door-to-door. Dzięki firmie kurierskiej urządzenie szybko trafia do serwisu, gdzie jest naprawione i odsyłane pod wskazany adres. Czas naprawy jak również dostawy często jest znacznie krótszy niż w autoryzowanych serwisach.