Słupki ogrodzeniowe ocynkowane

Słupki ogrodzeniowe ocynkowane – nie ruszy ich żadna rdza!

Niezależnie od tego, czy posesja jest grodzona siatką ogrodzeniową, czy szybkimi w instalacji panelami ogrodzeniowymi, w każdym przypadku niezbędnym elementem montażu są słupki ogrodzeniowe. To właśnie na nich wspiera się cała konstrukcja, dlatego muszą być wykonane z materiałów najwyższej jakości.


Z tego powodu słupki powinny być również zabezpieczone przed niszczącym działaniem czynników atmosferycznych, które z czasem powodują pojawienie się rdzy. Dlatego, jeśli zależy nam na trwałości ogrodzenia panelowego, koniecznie należy zdecydować się na słupki ogrodzeniowe ocynkowane, które dostępne są w ofercie Supico. Tylko tak zabezpieczone elementy ogrodzenia będą w pełni odporne na niszczące działanie korozji.

Słupki ogrodzeniowe ocynkowane powlekane czy malowane proszkowo?

Prawda jest taka, że niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na słupki ogrodzeniowe ocynkowane malowane proszkowo, czy powlekane, najważniejsza jest grubość zastosowanej warstwy cynku. Im jest większa, tym lepiej, ponieważ wtedy możemy liczyć na naprawdę długotrwałe właściwości antykorozyjne. A to z kolei wpływa nie tylko na trwałość ogrodzenia, ale również na jego estetyczny wygląd.

Przeczytaj również artykuł dotyczący Paneli ogrodzeniowych.