Floorboxy

Użytecznie i nowoczesne floorboxy

Jednym z nowoczesnych rozwiązań stosowanych we wnętrzach są puszki podłogowe. Ta alternatywa daje duże możliwości np. w biurach, gdzie istnieje potrzeba podłączenia w różnych miejscach urządzeń elektronicznych. Również na placach, targach stwarza to możliwość podłączenia się do gniazd zasilania, czasem jest to konieczne a nie zawsze możliwe, dlatego floorboxy dają takie rozwiązania.

Różne modele, jeden cel!

Głównym celem puszek podłogowych jest stworzenie możliwości umieszczenia gniazd zasilania w odpowiednim miejscu w sposób bezpieczny. Gniazda zasilania są zabezpieczone przed wilgocią i kurzem. Proponowane modele floorboxów stwarzają możliwość montażu różnej ilości gniazd. Wśród atrakcyjnych ofert znajdują się również puszki podłogowe 8 gniazd.

Popularne są modele floorboxów metalowych, które są wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia. Zazwyczaj wykonane są z aluminium lub stali nierdzewnej wzmocnione elementami ze wysokogatunkowej stali. Nowoczesne plastikowe puszki podłogowe są montowane do różnych podłóg, ze względu na wysoką wytrzymałość. Są one również wyprodukowane z solidnych surowców.